Wi-Fi 6E – aukščiausios klasės belaidžio tinklo standartas, atveriantis 6 GHz spektrą Wi-Fi tinklams.

Viskas, ką reikia žinoti apie naują standartą.

 

Alcatel-Lucent Enterprise praneša apie pasirengimą naudoti aukščiausios kokybės Wi-Fi 6E standartą

 
Alcatel-Lucent Enterprise – pirmaujanti tinklų, ryšių ir debesijos sprendimų gamintoja skaitmeniniame amžiuje, plečia savo Wi-Fi produktų asortimentą su OmniAccess Stellar 14xx serijos Wi-Fi 6E prieigos taškais, kurie, be esamų 2.4 GHz ir 5GHz dažnių spektrų, taip pat naudoja 6 GHz diapazoną, kuris leidžia padidinti bendrą galimų kanalų skaičių iš viso apie 3 kartus.
 

2022-2023 metais „Alcatel-Lucent Enterprise“, kurios sprendimus Baltijos šalyse atstovauja „Adventus Solutions“, profesionalios įrangos segmente išleido naujus Wi-Fi 6E AP1451, AP1431, AP1411 prieigos taškus. 

 
 
Wi-Fi 6E siūlo daug privalumų, iš kurių svarbiausi yra šie:
 
1. Wi-Fi 6E išplečia spektrą 6 GHz diapazone, kuris suteikia žymiai didesnį kanalų skaičių ir atitinkamai suteikia prieigą didesniam vartotojų skaičiui
 
2. Gigabit greitis, itin trumpi signalo vėlavimai, didelė duomenų talpa
 
3. Naujų programų palaikymas su 8K Ultra HD vaizdo įrašu, papildyta ir virtualia realybe
 
4. Patobulintas našumas labai tankioje vartotojų aplinkoje, leidžiant daugybei klientų prisijungti prie vieno prieigos taško tuo pačiu metu
 
5. Pasirengimas palaikyti reikšmingą daiktų interneto įrenginių (IoT) skaičiaus padidėjimą
 

 

Wi-Fi 6E taikymas
 
Didėjant didelio pralaidumo ir mažos delsos programų skaičiui (papildytoji/virtualioji realybė, 4K/8K Ultra-HD vaizdo įrašas ir medicininis IoT), 6 GHz Wi-Fi dabar siūlo 7 itin plačius 160 MHz kanalus, kad pagerintų našumą. Viešos vietos ir aplinka, perpildyta vartotojų, bus pirmosios, kurios gaus daug naudos iš patobulintos Wi-Fi prieigos ir įvertins žymiai pagerėjusią kokybę.
 
Remiantis bendrų išteklių WLAN valdymo architektūra, OmniAccess Stellar sprendimui nereikia fizinio centralizuoto valdiklio, o kartu užtikrinamas didelis našumas, maksimalus mastelio keitimas, paprastas diegimas ir naudojimas.
 
Šalyse, kuriose Wi-Fi 6E patvirtintas, klientai dabar gali pasinaudoti vienu didžiausių nelicencijuoto spektro pasiūlymų, kurie pagerina naujos kartos programėlių našumą įrenginiuose, kuriuose veikia Wi-Fi 6E.
 
Wi-Fi 6/6E ypač tiks toms pramonės šakoms, kuriose yra didelis didelio duomenų pralaidumo poreikis, pavyzdžiui, oro uostai, aukštosios mokyklos, sveikatos apsauga, išmanieji miestai ir kt. – visur, kur reikia geresnio Wi-Fi tinklo veikimo.

 

 

Wi-Fi kartų palyginimas

  Standard Year Released Max data rate Frequency bands Spatial streams
Wi-Fi 4 IEEE 802.11n 2009 150 Mbps 2.4 GHz and 5GHz 1
Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac 2014 3.5 Gbps 5GHz 4
Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax 2019 9.6 Gbps 2.4 GHz and 5GHz 8

 

Kada pradėti tinklo modernizavimą?

Dauguma įmonių planuoja atnaujinti savo Wi-Fi infrastruktūrą į Wi-Fi 6/6E kas 4–5 metus, kai kurios pradės perėjimą anksčiau. Prognozuojame, kad per ateinančius 24 mėnesius daugumos įmonių kai kurie infrastruktūros komponentai veiks naudojant šią naujausią technologiją.
 
Atsižvelgiant į tai, kad tinklas neatnaujinamas taip greitai, kaip pakeičiant asmeninius įrenginius, dabar gali būti pats geriausias laikas pradėti naujinti likusią tinklo infrastruktūrą į Wi-Fi 6/6E, kol tinklas neperkraunamas.
 
 
OmniAccess Stellar Wi-Fi belaidis sprendimas patenkins visų klientų poreikius
 
Alcatel-Lucent sukurtas OmniAccess Stellar Wi-Fi sprendimas yra sukurtas taip, kad atitiktų visus klientų poreikius, užtikrinant aukštą našumą, maksimalų mastelio keitimą ir lengvą montavimą. Esami klientai gali pasirinkti iš įvairių pirkimo modelių, įskaitant tinklą kaip paslaugą, kad būtų galima sklandžiai pereiti.
 
Adventus Solutions – daugiau nei 25 metus patikimas Alcatel-Lucent partneris Baltijos šalyse – yra pasirengęs padėti jums pereiti prie naujų Wi-Fi standartų su minimaliomis investicijomis ir nuline finansine rizika. 💼🔝
 
Siūlome visą spektrą OmniAccess Stellar Wi-Fi sprendimų, įskaitant naujus Wi-Fi 6E prieigos taškus AP1451, AP1431, AP1411, kuriuos galima užsisakyti Baltijos šalių rinkoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

 

Susiję straipsniai:

| Wi-Fi sprendimai ir prieigos taškai

| Wi-Fi sprendimai viešbučiams
 

All rights reserved. © Adventus Ltd.
Ši programėlė naudoja slapukus, toliau naudodamiesi šia programa sutinkate su mūsų slapukų politika.
Aš sutinku