IT SPRENDIMAI ĮMONĖMS IR VERSLAMS

Siūlome savo pagalbą pagrindiniams verslo poreikiams šiose srityse:

Kreiptis dėl nemokamos konsultacijos

ĮMONĖS KOMUNIKACIJŲ POREIKIAI

Atidaryti visus Uždaryti visus
AUSINĖS IR TELEFONAI SU GARSIAKALBIU

Ar kai kurie jūsų darbuotojai dirbdami kompiuteriu kalba telefonu? Tai galima padaryti daug produktyviau naudojantis Jabra laisvų rankų sprendimais.

MOBILŪS DARBUOTOJAI

Ar jūsų kompanijoje yra mobilių darbuotojų, kuriems reikalinga galimybė prisijungti prie bendrųjų telefonijos išteklių ir duomenų ne tik biure, bet ir kelyje? Mūsų telefonijos sprendimai ir unifikuotos komunikacijos pateikia platų pasirinkimą galimybių, suteikiančių darbuotojams pilnavertį nuotolinį prisijungimą, visiškai prilygstantį prisijungimui dirbant biure.

TINKLO INFRASTRUKTŪRA

Remontuojate savo biurą ar perstatote jame baldus? Siūlome platų sprendimų komunikacijos reikmėms pasirinkimą – įvairiausio sudėtingumo struktūrines kabelių sistemas, kompiuterių tinklo prietaisus ir telefonijos sprendimus, įskaitant ir papildomas programas.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS KŪRIMAS

Skirtingų verslo sričių klientams mes siūlome išteklių perkėlimo programų paslaugas. Mūsų patirtis, sukaupta kuriant programas remiantis individualiais užsakymais, leidžia integruoti skirtingų tiekėjų aplikacijų sudedamąsias dalis ir suteikia galimybę mūsų klientams pasiekti didžiausią grąžą iš jų infrastruktūros.

UNIFIKUOTOS KOMINIKACIJOS

Jums reikalingi komunikacijų sprendimai, kurie leistų darbuotojams bendrauti naudojantis skirtingais prietaisais, programomis, vykdant skirtingus procesus ir esant skirtingose vietose? Tai galima padaryti daug produktyviau naudojantis Unifikuotos komunikacijos sprendimais.

VAIZDO KONFERENCIJOS

Ieškote nuotolinio dalyvavimo ir vaizdo konferencijų sprendimų? Siūlome platų sprendimų pasirinkimą dirbti su HD vaizdu, įskaitant pilno mastelio nuotolinio dalyvavimo, konferencijų kambarių ir biurų sistemas, asmenines sistemas, integruotas HD vaizdo konferencijų sistemas ir pulto sistemas kompiuteriams.

VIRTUALIOS KOMUNIKACIJŲ SISTEMOS

JAr jūsų kompanija turi daugiau nei vieną pastatą? Kur bebūtų jūsų biurai (tame pačiame mieste ar skirtingose šalyse), mūsų siūlomi telefonijos ir unifikuotų komunikacijų sprendimai leidžia sukurti virtualią komunikacijos sistemą.

KLIENTŲ APTARNAVIMO KOKYBĖ

Atidaryti visus Uždaryti visus
DIDELIO SKAMBUČIŲ KIEKIO APDOROJIMAS

Ar jūs sulaukiate didelio skambučių skaičiaus, ir jie turi būti tinkamai priimti ir apdoroti? Ar tam jums reikia detalių aktyviųjų skambučių ataskaitų arba ankstesnių duomenų statistikos? Mūsų sprendimai skambučių centrams geriausiai apdoroja garsinius ir įvarialypius skambučius (el. laiškus, trumpąsias SMS žinutes, internetu pateiktus prašymus).

POKALBIŲ ĮRAŠYMAS

Daugybei kompanijų (tiek skambučių centrams, tiek vykdančioms kitą veiklą) kyla vis didesnis poreikis dokumentuoti operacijas, ypač tada, kai jos susijusios su susitarimais laikytis įstatymų bei kontrolės. Šis poreikis itin svarbus organizacijos, teikiančioms finansines, komunalines, sveikatos priežiūros, švietimo, apgyvendinimo, viešojo saugumo paslaugas ir pan. Tai galima padaryti daug produktyviau naudojantis mūsų pokalbių dokumentavimo sprendimais.

Sprendimai pramonei

Kitos mūsų verslo kryptys

Jeigu anksčiau paminėtos sritys domina jūsų kompaniją arba jūs turite kitų verslo komunikacijų poreikių, prašome susisiekti su mumis nemokamai konsultacijai, kad galėtume kartu rasti geriausią sprendimą.


All rights reserved. © Adventus Ltd.
Ši programėlė naudoja slapukus, toliau naudodamiesi šia programa sutinkate su mūsų slapukų politika.
Aš sutinku