1 tendencija. Taikomosios programos viešbučio personalui – būtinybė naujos realybės sąlygomis

Apžvelgsime tris technologijų tendencijas į kurias dirbantieji svetingumo paslaugų versle turėtų atkreipti dėmesį 2020 metais. Šįkart susipažinkime su taikomąja programa viešbučio personalui, kaip ji veikia ir kam naudinga.

 

Mobilā aplikācija viesnīcas personālam Alcatel-Lucent IP desktop softpnone

Kaip veikia programėlė skirta viešbučio darbuotojams ir kam ji bus naudinga.

 

Alcatel-Lucent IP Desktop softphone yra lengvai naudojama taikomoji programa, suteikianti galimybę visas fiksuoto telefono funkcijas turėti mobiliajame telefone arba kompiuteryje. Tai idealus sprendimas valytojoms, mobiliesiems darbuotojams (techninei tarnybai), kurie ne visada būna biure, o telefonas būtų prijungtas prie darbovietės tinklo.

Šiuo sprendimu – mobiliąja programėle – gali naudotis bet kokio dydžio viešbučiai. Ji yra integruota Jūsų viešbučio valdymo sistemą (PMS – property management system) ir pagrindinę klientų aptarnavimo telefonu liniją, užtikrinant pilną funkcionalumą. Taip pat tais atvejais, kai darbuotojai dirba visuose viešbučio aukštuose, nėra lengva greitai su jais susisiekti, jeigu neturite tinkamų ryšio priemonių. Tokia programa taip pat gali būti įdiegta svečių išmaniuosiuose telefonuose, taip pagerinant jų ryšį su personalu. Programa suteikia galimybę palaikyti ryšį su svečiais ir viešbučio darbuotojais, operatyviau ir kokybiškiau aptarnauti klientus. Taikomoji programa Alcatel-Lucent IP Desktop softphone.

 

Mobile application for hotel staff

 

Apie profesionalų belaidį ryšį kaip 2 tendenciją ir dažniausiai pasitaikančias klaidas, įdiegiant viešbučio tinklą, žr.  čia. Ir apie 3 tendenciją – bekontaktes paslaugų teikimo priemones skaitykite  čia.  

 

Naudingi patarimai:

| Ypatingas pasiūlymas: Taikomoji programa viešbučio personalui Alcatel- Lucent IP desktop softphone

| Konsultuokitės su Adventus Solutions ekspertu

|  IT sprendimai viešbučiams

 Siųsti Mes mielai Jums padėsime. Atsiųskite mums savo kontaktus ir mūsų pardavimų komanda netrukus su Jumis susisieks.


All rights reserved. ©2020 Adventus Ltd.