2 tendencija. Profesionalaus lygio viešbučio belaidis ryšys.

Kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų diegiant viešbučio belaidį interneto tinklą?

 

Apžvelgsime tris technologijų tendencijas, į kurias dirbantieji svetingumo paslaugų versle turėtų atkreipti dėmesį šiandieninėje tikrovėje. Čia atidžiau panagrinėsime 2020 metų antrąją tendenciją, susijusią su reikalavimais viešbučio bevielio interneto tinklui.

Profesionāls Wi-Fi risinājums viesnīcām

 

Dirbdami su klientais, dažnai įžvelgiame tas pačias klaidas. Jos visos yra tipiškos, todėl nusprendėme sudaryti šių klaidų sąrašą ir patarti, kaip jų galima išvengti.

Dirbdami su klientais, dažnai įžvelgiame tas pačias klaidas. Jos visos yra tipiškos, todėl nusprendėme sudaryti šių klaidų sąrašą ir patarti, kaip jų galima išvengti.

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį žmogų, kuris apsistotų viešbutyje ir nesinaudotų internetu. Ir tai nepriklauso nuo viešbučio tipo – ar tai verslo viešbutis, ar svečių namai, ar kas nors kita. Svečiai tikisi tokio pat arba net geresnio interneto greičio savo viešbučio numeriuose nei namuose ir mano, kad geras internetas yra savaime suprantama būtinybė (duotybė), kuri neaptariama kaip atskira sąlyga. Šią vasarą greitas internetas bus svarbesnis nei bet kada anksčiau, nes daugeliui keliautojų aktualu ne tik pailsėti, bet ir dirbti. 

 

Kaip sužinoti, ar Jūsų viešbučio belaidis internetas yra pakankamai greitas?

 

Dažnai pasitaiko, kad viešbučių svečiai savo atsiliepimuose teigia, jog yra visiškai patenkinti visomis paslaugomis, tačiau jų netenkina interneto prieigos kokybė. Viešbučiams, kuriuose apsistoja poilsiautojai, tai nėra taip jau skausminga, bet viešbučiai, kurie sulaukia verslininkų, gali jų nebesulaukti vien tik todėl, kad netenkina interneto prieiga.

 

Panagrinėsime konkrečius atvejus

Prieš kelerius metus belaidis internetas buvo prieinamas tik viešbučio fojė ir to pakako, o dabar mums reikia, kad belaidės technologijos būtų visuose numeriuose ir kambariuose. Labai pasikeitė ir požiūris į interneto greitį. Anksčiau svečiai tik perskaitydavo el. laiškus ir naujienas, o dabar jie nori žiūrėti filmus, klausytis muzikos, atsisiųsti failus, dalyvauti vaizdo konferencijose.

Visa tai kelia daugybę reikalavimų viešbučio belaidžio interneto tinklui – internetas visada turi būti puikiai veikiantis, greitas ir saugus, o veikimas – nenutrūkstamas ir stabilus.

Profesional Wi-Fi for hospitality

 

5 dažniausios klaidos arba klaidingos nuomonės apie viešbučio belaidžio ryšio tinklą

 

1 klaida. Kuriate viešbučio belaidžio ryšio tinklą taikydami technologijas, skirtas namams.

Kuriant viešbučio belaidžio interneto tinklą, dažnai taikomos namams skirtos technologijos ir neatsižvelgiama į didesnę apkrovą. Dažniau taip atsitinka nedideliuose viešbučiuose. Internetas „lėtas“, svečiai skundžiasi. Atsakymas - naudokite profesionalią įrangą.

 

2 klaida. Viename viešbučio pastate yra keli belaidžiai tinklai.

Belaidžio ryšio tinklai atitinka aukštų struktūrą: wi-fi_viešbutis_1aukštas, wi-fi_viešbutis_2aukštas, wi-fi_viešbutis_naukštas. Kiekvieną kartą svečiui kyla klausimas, prie kurio tinklo jis turėtų prisijungti, ieškodamas stipresnio signalo, kai jis, išėjęs iš kambario, pavyzdžiui, į restoraną, turi prisijungti prie kito belaidžio ryšio tinklo, t. y. nėra vadinamojo tarptinklinio belaidžio ryšio tinklo. Nesunku suprasti, kad tai erzina svečius. Sprendimas – sukurti belaidžio ryšio tinklą su tarptinkliniu ryšiu.

 

3 klaida. Belaidis ryšys yra tik svečių numeriuose ir priimamajame.

Negali taip būti! Sudarykite viešbučio svečiams galimybę bet kur naudotis belaidžiu ryšiu. Svečiai nori prisijungti prie interneto su savo įrenginiais bet kurioje viešbučio vietoje, ne tik numeriuose ir priimamajame, todėl belaidžio ryšio zona turi apimti ir treniruoklių salę, SPA, baseiną, restoraną ir barus. Tai suteiktų Jums tam tikrą pranašumą prieš konkurentus. Taip pat nepamirškite lauko baseino ir poilsio zonos, sodo, automobilių stovėjimo aikštelės ir bet kurios kitos savo viešbučio vietos.

 

4 klaida. Norint įdiegti ir naudoti visaapimantį viešbučio belaidžio ryšio tinklą, reikia pasitelkti aukštos kvalifikacijos IT specialistus.

Kaip pasirinkti tinklo valdymo programinę įrangą, užtikrinančią ir laidinio, ir belaidžio tinklo funkcionavimą taip, kad reikėtų kuo mažiau IT specialisto paslaugų laiko? Atsakymas – išsirinkite gamintoją, kuris gali pasiūlyti centralizuotą ir vieningą belaidžio ryšio ir LAN valdymo sprendimą.

 

5 klaida. Belaidis ryšys yra skirtas tik svečiams.

Nebūtinai, jeigu norite pagerinti svečių aptarnavimo greitį ir efektyvumą. Viešbučio darbuotojai turi būti prieinami bet kuriuo metu, prisišaukiami iš bet kurios vietos, nesvarbu, kurioje vietoje jie yra viešbučio teritorijoje. Belaidis ryšys suteikia galimybę darbuotojui greičiau reaguoti, tenkinant svečių reikmes. Pavyzdžiui, baigus valyti numerį, nepertraukiant darbo, galima pranešti apie tai, kad jis jau prieinamas, taip pat baro ir restorano darbuotojai gali atsiliepti ir tenkinti svečių prašymus ne tik stovėdami už prekystalio, bet ir būdami bet kur, svarbu, kad belaidžio ryšio veikimo zonoje.

 

Belaidis ryšys arba galimybė naudotis belaidžiu internetu yra svarbiausias veiksnys, kad viešbutis būtų modernus ir patrauklus svečiams. Kad svečiai norėtų sugrįžti ir paliktų palankų atsiliepimą. Belaidžio ryšio įdiegimas pagal nuomos sutartį suteikia galimybę jau dabar atnaujinti viešbučio belaidį internetą.

 

Naudingi patarimai: 

| Konsultuokitės su Adventus Solutions ekspertu

| Yipatingas pasiūlymas. Profesionalaus lygio bevielio interneto ryšio įranga (Wi-Fi) pagal nuomos sutartį

| Tendencija #1 – Trumpa programėlių viešbučio personalui apžvalga

| Tendencija #3 – Bekontakčiai aptarnavimo įrankiai

 

Siųsti Mes mielai Jums padėsime. Atsiųskite mums savo kontaktus ir mūsų pardavimų komanda netrukus su Jumis susisieks.


All rights reserved. © Adventus Ltd.
Ši programėlė naudoja slapukus, toliau naudodamiesi šia programa sutinkate su mūsų slapukų politika.
Aš sutinku