Triukšmo slopinimas ausinėse: kas tai yra ir kaip veikia?

Ne vieną kartą esate girdėję apie ausines, aktyviai slopinančias triukšmą (ANC). Bet kas tai yra iš tikrųjų? Kaip jos veikia ir kaip gali padėti dirbti? Jabra turi daug patirties sprendžiant šias su triukšmo slopinimu susijusias problemas, todėl paaiškinsime, kas tai yra.

Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kad galimas dviejų tipų triukšmo slopinimas: pasyvus ir aktyvus, ir abiejuose juose svarbios JabraEvolve75 ir Evolve75e funkcijos. 

 

Pasyvusis triukšmo slopinimas (PNC)

Tai triukšmo slopinimas, kurį užtikrina fiziniai ausinių parametrai, pavyzdžiui, konstrukcija, gera ergonomika ir naudojamos medžiagos. Trumpiau tariant, tai yra efektas, kurį teikia ausinių užsidėjimo faktas – uždengus ausis sulaikomas triukšmas. Pasyvioji triukšmo izoliacija gerai sulaiko nereguliarius aukšto dažnio garsus, pavyzdžiui, nuo šalia esančio kolegos triukšmingame laisvo plano biure.

Aktyvusis triukšmo slopinimas (ANC)

Aktyvusis triukšmo slopinimas (ANC) yra „atbulinio triukšmo“ generavimas, siekiant ištrinti aplink esantį triukšmą. ANC gaudo ir analizuoja gaunamo triukšmo garso modelį ir sukuria „atbulinio triukšmo“ atspindį, kad jį ištrintų. Rezultatas yra pastebimai sumažėjęs triukšmo lygis. Šis triukšmo slopinimo būdas labiausiai tinka tolygiems, nuolat trukdantiems žemo dažnio garsams, pavyzdžiui, lubų ventiliatoriaus ar variklio garsams, fone skambantiems kelių kolegų balsams slopinti.

Garsų slopinimas mikrofone

Šalia anksčiau minėtų PNC irANC galimybių visose Jabra ausinėse yra garsų slopinimas mikrofone, kuris sumažina aplinkinius triukšmus, kad jūsų pokalbio partneris galėtų jus gerai girdėti.

 

| Daugiau apie Jabra Evolve 75

 


All rights reserved. ©2022 Adventus Ltd.
Ši programėlė naudoja slapukus, toliau naudodamiesi šia programa sutinkate su mūsų slapukų politika.
Aš sutinku