JABRA EVOLVE 75 YRA PASAULYJE PIRMOSIOS AUSINĖS, SERTIFIKUOTOS

PAGAL NAUJUOSIUS MICROSOFT SKYPE FOR BUSINESS REIKALAVIMUS

 

Kaip pasirinkti tinkamą prietaisą Skype for Business programai?

Pastaraisiais metais, siekdama suteikti klientams ir partneriams pasirinkimo galimybių, įmonė Microsoft sertifikavo Skype for Business programai daug prietaisų. Kadangi pardavėjai rinkoje siūlo daug sprendimų su skirtingų savybių kombinacijomis, pasirinkti tinkamą prietaisą Skype for Business poreikiams nėra lengva užduotis.

 

 

Kokie yra nauji Microsoft reikalavimai Skype for Business programai?

Kadangi Microsoft siekia padidinti Skype for Business naudotojų skaičių ir užtikrinti klientams dar aukštesnį kokybės lygį, nustatyti nauji reikalavimai su dar griežtesnėmis nuostatomis. Šie naujieji reikalavimai yra padalyti į dvi kategorijas: atvirasis biuras ir lauko erdvės, kurie leis Microsoft oficialiai pateikti savo klientams naujų pasiūlymų, kai jie pageidaus įsigyti geriausias ausines su mikrofonu, skirtu balsui perduoti.

 

Atvirasis biuras

Kad prietaisas atitiktų atvirojo biuro reikalavimus, būtina įrodyti, kad jo mikrofonas pakankamai nuslopina išorinį triukšmą ir pokalbius biure. Būtina, kad mikrofonas nepriimtų pokalbių ar pasišnekučiavimų tų asmenų, kurie sėdi prie stalo šalia naudojančio ausines. Paprasčiau tariant, tai reiškia, kad klientai neturėtų girdėti triukšmo, kurį jie paprastai girdi kontaktų centre ar atvirajame biure.

Lauko erdvės

Į Microsoft lauko erdvių reikalavimus įtraukti skirtingi „triukšmo profiliai“, naudojami prietaiso atitikčiai nustatyti. Šių profilių triukšmo garsai yra tokie, kokius galima girdėti, pavyzdžiui, geležinkelio stotyje, kavinėje, automobilyje ir t. t. Ausinės turi užtikrinti triukšmo slopinimą tokiu lygiu, kad signalų gavėjas vis dar galėtų girdėti balsą garsiai ir aiškiai, nepaisant fone sklindančio triukšmo. Nereikėtų tikėtis, kad šiomis aplinkybėmis bus nuslopinti visi garsai, tačiau prietaisas turi nuslopinti pakankamai daug triukšmo, kad šis nesumažintų bendros pokalbio kokybės.

 

Kokios yra  Evolve 75 ausinių unikalios ypatybės, leidžiančios Jabra gamintojui oficialiai įvykdyti šiuos reikalavimus?

Kad Jabra galėtų įvykdyti šiuos reikalavimus, jai prireikė pagaminti tokį mikrofoną, kuris būtų pakankamai jautrus, kad atitiktų naujuosius ir griežtuosius kriterijus. Jabra to pasiekė instaliuodama į ausines išmaniąją programinę įrangą, leidžiančią vienam ausyse esančiam ANC (Active-Noice-Cancellation) mikrofonui veikti kartu su pagrindiniu mikrofonu. Šių dviejų mikrofonų sąveika sukuria „zoną“ su pagrindiniu mikrofonu centre, kurio pasiekiamumas yra iki 60 cm.

Viskas, kas yra už šios „zonos“, laikoma fono pašnekesiais ir triukšmu, ir šis triukšmas sumažinamas. „Zonos“ vidinėje pusėje programinė įranga identifikuoja naudotojo kalbėjimą ir užtikrina, kad bus girdima viskas, kas sakoma. Tai yra unikalus sprendimas, užtikrinantis Jabra galimybę įvykdyti naujuosius reikalavimus.

     Attēlu rezultāti vaicājumam “evolve 75”   Attēlu rezultāti vaicājumam “evolve 75”

 

Domina nemokamai išbandyti  Jabra Evolve 75 ausines? Susisiekite su mumis.

Atvirasis biuras, kuris yra kaip lyginamasis standartas, yra tokia biuro aplinka, kurioje naudojamos sertifikuotos Unified-Communication (UC) ausinės. Kad ausinės galėtų gauti UC sertifikavimo ženklą, jos turi atitikti daug nustatytų griežtų reikalavimų ir gauti atitinkamų UC pardavėjų patvirtinimą. 

Jabra Evolve 75

  • yra profesionalios belaidės ausinės, skirtos atvirojo biuro aplinkai
  • yra pasaulyje vienintelės ausinės, kurios atitinka Microsoft naujuosius sertifikavimo reikalavimus – atviruosiuose biuruose ir lauko erdvėse
  • ausinės su aukštos kokybės dvigubu triukšmo slopinimu (ANC, PNC), o Bluetooth padeda susikurti naudotojui asmeninės koncentracijos zoną.

 

| Daugiau apie Jabra Evolve 75

| Nemokamai testuok

| Triukšmo slopinimas ausinėse


Siųsti Mes mielai Jums padėsime. Atsiųskite mums savo kontaktus ir mūsų pardavimų komanda netrukus su Jumis susisieks.


All rights reserved. ©2021 Adventus Ltd.